Головна > Статті > Нова звітність онлайн

Нова звітність онлайн

Новий функціонал ULTRA — звітність онлайн. Тепер наші користувачі формують та переглядають аналітику свого закладу просто на телефоні. Всі актуальні цифри і суми на відстані декількох кліків.

Переваги нового функціоналу:

  1. Для власників це можливість швидко оцінити стан закладу в будь-який момент, навіть з телефону.
  2. Для директорів це можливість контролювати основні показники роботи менеджерів, динаміку закладів, отримувати комплексну звітність, стежити за виконанням планів та роботи офіціантів.
  3. Для менеджерів це можливість швидше виконувати свою роботу, завжди володіти актуальними показниками, оцінювати досягнення планів.

АВС аналіз

АВС аналіз проводить аналіз товарного асортименту та оцінює ефективність кожної позиції по обороту, кількості продажів, кількості чеків чи прибутку.

Він визначає страви, які користуються найбільшою популярністю у Ваших відвідувачів та приносять Вам найбільшу частку виручки. А також ті страви, які варто вивести з меню.

Нова звітність онлайн

Оцінка роботи закладів

Звіт проаналізовує основні показники продажів закладу та мережі в цілому. Функціонал деталізується від магазинів до категорій, підкатегорій, страв чи напоїв.

Порівнює та визначає частку продажів кожного закладу.

Нова звітність онлайн

Клік на показник звіту відкриває його динаміку та тренд. Лінія тренду кожного показника демонструє росте він чи падає.

Нова звітність онлайн

Погодинний аналіз закладу та інгредієнтів

Функціонал “Погодинний аналіз” аналізує завантаженість закладу з періодичністю від 10 хвилин до 4 годин протягом доби.

Визначає в який час та в який день тижня спостерігається найбільший наплив клієнтів та які страви тоді користуються найбільшою популярністю.

Розраховує необхідну кількість заготовок до кожної позиції меню.

Нова звітність онлайн

Функціонал “Погодинний аналіз по інгредієнтах” проводить аналогічний аналіз необхідності інгредієнтів в залежності від годин дня та днів тижня.

Оптимізовує потрібну кількість інгредієнтів на конкретні години та дні.

Нова звітність онлайн

Ефективність персоналу

Оцінює ефективність роботи офіціантів за основними показниками.

Виявляє проблемні місця в роботі персоналу, контролює та оптимізовує їх робочий графік.

Нова звітність онлайн

З допомогою звіту Ви визначите, хто з офіціантів продає найбільше топ чи елітних позицій меню.

Зі звітом легко вести рейтинг офіціантів, мотивувати та розвивати персонал Ваших закладів.

Нова звітність онлайн

Статистика столів

Функціонал призначений для оцінки завантаженості та ефективності столів закладу за основними показниками.

Визначає найбільш популярні місця серед відвідувачів у Ваших закладах. Та проаналізовує за яким столом найчастіше замовляють дорогі страви або тільки напої.

Нова звітність онлайн

А також, звіт показує середню довжину посадки за кожним столом, середній чек, продані позиції за конкретним столом та частки офіціантів у них.

Нова звітність онлайн

Воронка продаж

Функціонал відслідковує скільки клієнтів прийшло до Вас вперше, скільки з них повернулось та які позиції вони замовляли.

Оцінює відтік і лояльність клієнтів, а також відслідковує найчастіших відвідувачів і їх замовлення.

Нова звітність онлайн

Завдяки новому функціоналу Ви економите час, пришвидшуєте прийняття вигідних рішень та завжди тримаєте руку на пульсі Вашого бізнесу.

Нова звітність актуальна для всіх наших продуктів: оптимізація роботи кафе, автоматизація готельного бізнесу, управління роботи магазинів та програмного забезпечення для фітнес клубів.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com