Головна > Статті > Ultra Готель – сучасна програма для готелів

Ultra Готель – сучасна програма для готелів

программа для гостиницГотель забезпечує тимчасове поселення людей. При його організації власник:

 • вибирає будівлю;
 • продумує зручні дизайнерські номери різних категорій, різної площі;
 • підбирає, організовує, навчає персонал.

Готель – великий живий організм. Він цілодобово активний, постійно змінюється. Регулярно заїжджають, виїжджають гості, міняються зміни персоналу, відбувається закупка продуктів, побутової хімії. Здійснюється бронювання номерів, нарахування і виплата заробітної плати.

Слідкувати за процесами непросто. Персонал потребує регулярного контролю. Гості – швидкого, організованого заселення та виселення.

Керівник не може цілодобово знаходитись у готелі, щоб контролювати персонал. Тому створена програма для готелів Ultra Готель.

Навіщо потрібна автоматизація бізнесу

Автоматизація бізнесу:

 1. Економить час. Від того, як персонал витрачає час, залежить швидкість, якість роботи. Автоматизована програма виконує щоденні задачі значно швидше людини. Зекономлений час працівник витрачає на інші задачі.
 2. Гарантує прозорість даних, інформації. Співробітники заносять абсолютно всю інформацію, яка стосується операцій у закладі. Персонал нічого не приховає від керівництва. Управляючі можуть аналізувати інформацію, робити висновки.
 3. Створює базу даних з інформацією про гостей, клієнтів.
 4. Контролює витрати матеріалів.
 5. Мінімізує помилки через людський фактор.
 6. Робить нудні, постійні, рутинні задачі замість персоналу.
 7. Організовує системне спілкування між персоналом і керівником, між різними закладами, підрозділами.
 8. Допомагає гостям обрати номер.
 9. Забезпечує додаткові послуги для гостей.

Як легко керувати готельним бізнесом

Система керування бізнесом – ознака організованого, відповідального керівника. Автоматизоване програмне забезпечення виконує ряд функцій.

Система автоматизації готелів дозволяє регулювати ціни. Встановлюйте ціноутворення залежно від сезону, місця знаходження готелю, грандіозних подій біля готелю.

Бронювання номеру не злітає – виключено людський фактор. Зручно підселяти, швидко переселяти гостей. Вони не стоять з сумками з дороги у довгому очікуванні оформлення номеру. Гості будуть вдячні за швидкий прийом.

У програмі встановлюють наряди для обслуговуючого персоналу, покоївок.

Єдина корпоративна система з’єднує воєдино усі частини готелю. Автоматизувати бізнес-процеси незатратно.

Ultra Готель автоматизує:

 • шале;
 • ботелі;
 • круізні лайнери;
 • кемпінги;
 • хостели;
 • готелі;
 • бутик-готелі;
 • санаторії;
 • бази відпочинку.

Програмне забезпечення для автоматизації готелів розробляють вітчизняні та зарубіжні ІТ-компанії. Найкраще обрати українську. Вона інтегрована з системою бухгалтерського обліку нашої країни. Інтерфейс зрозумілий українському користувачу.

Функції системи автоматизації готелів

Програма Ultra Готель:

 • Забезпечує цілодобовий контроль співробітників, обслуговуючого персоналу;
 • Гарантує швидкий, якісний прийом гостей;
 • Об’єднує мережі готелів;
 • Має зручні форми для звітів;
 • Організовує ефективну взаємодію підрозділів готелю.

Контролюйте стан фінансів, дізнавайтесь про вільні та заселені номери, управляйте закладом кількома кліками.

Спеціалісти компанії ULTRA встановлять програми для автоматизації, навчать співробітників працювати з ними. Установка займе мало часу.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, просте використання персоналом і керівником створять помітні переваги перед конкурентами. Доступна ціна і зрозумілий мобільний додаток.

Замовте просто зараз Ultra Готель і на власному досвіді переконайтесь у перевагах програми.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com