Головна > Статті > Салон краси – прибутковий бізнес

Салон краси – прибутковий бізнес

Салон краси, фітнес клуб приводять тіло у порядок. Заклади, що допомагають людям ставати здоровими, гарними, користуються попитом. Якщо Ви вирішили відкрити бізнес, салон краси – хороший вибір.

Салон краси як бізнес

Дохід залежить від докладених зусиль, грамотного підходу. Серйозний проект розпочинається з бізнес-плану. Планування допомагає підготуватись до відкриття, порахувати витрати, очікуваний прибуток. Бізнес план салону краси включає пункти:

 1. Ціль. Не варто відкривати салон краси “для себе” – прибуток приносять клієнти. Орієнтуйтесь на потреби цільової аудиторії. Врахуйте, потік людей приносять салони для населення із середнім достатком. Елітні заклади приваблюють відвідувачів з висок рівнем доходу.
 2. Цільова аудиторія. Клієнти – переважно жінки віком від 18 до 35. Менше жінок від 35 до 50. Невелику частину відвідувачів становлять чоловіки, підлітки, літні люди. Послуги, внутрішнє оформлення, персонал повинні відповідати бажанням цільової аудиторії.
 3. Аналіз конкурентів.
 4. Послуги. Переваги отримують салони, які забезпечують комплекс послуг. Клієнт може в одному місці за невеликий проміжок часу привести себе у порядок. Приблизний перелік:
  • послуги майстра манікюру, педикюру
  • масаж
  • стрижки, зачіски, догляд за волоссям
  • послуги косметолога
  • депіляція
  • догляд за бровами, віями.
 5. Персонал. Від професіоналізму, чесності співробітників залежить якість послуг, репутація салону. Наймайте працівників, у котрих є диплом освітнього закладу, які закінчили курси. Шукайте персонал з досвідом.
 6. Приміщення. Ретельно обирайте місце розташування. Зазвичай салон краси середньої цінової категорії знаходиться на першому поверсі житлового будинку. Ідеально – будинок на першій лінії людної вулиці. Не підійде місце біля ринку, вокзалу, зупинки громадського транспорту.
 7. Способи уникнення можливих ризиків.
 8. Фінансовий план: витрати, розрахунок терміну окупності затрат на відкриття, очікуваний щомісячний прибуток.
 9. Витрати на відкриття:
  • оформлення документів
  • оренда, купівля приміщення
  • перебудова приміщення відповідно до законодавчих норм
  • купівля обладнання
  • витратні матеріали
  • пошук персоналу
  • автоматизація салону краси
 10. Щомісячні витрати
  • заробітна плата персоналу
  • маркетинг
  • комунальні платежі
  • витратні матеріали
  • оренда

Проект принесе дохід, якщо дотримуватись грамотно складеного бізнес плану для салону краси.

Салон краси - прибутковий бізнес

Фітнес клуб

Біля салону з великим потоком відвідувачів можна відкрити фітнес клуб. Бізнес потребує автоматизації. Чим більше підприємство, тим важче ним керувати. Зупиніть вибір на програмі, котра охоплює підприємства сфери краси та спорту. Ультра Фітнес – комплексне рішення:

 • Програма для фітнес клубу допомагає слідкувати за завантаженістю працівників, планувати робочий графік, рахувати відпрацьовані години.
 • Програма для спортзалу допоможе організувати потік відвідувачів, рівномірно завантажити приміщення протягом дня. Програмне забезпечення інформує тренера про кількість очікуваних відвідувачів.
 • Програма обліку для фітнес клубу забезпечує запис кожного відвідувача, не дає персоналу безконтрольно витрачати матеріальні, фінансові ресурси. Ефективну роботу персоналу гарантує дисципліна та порядок.

Программа ULTRA – вигідне рішення.

Переваги:

 • Безкоштовна демо-версія демонструє автоматизацію в дії.
 • Вартість повної версії доступна молодим підприємствам, малому бізнесу.
 • Установка проводиться спеціалістами компанії.
 • Можливість інтегрувати мережу закладів.
 • Телефонна підтримка.
 • Онлайн підтримка.
 • Можливість автоматизувати заклад сфери краси, спорту.

Інтегруйте програму ULTRA Фітнес – автоматизація процесів стане надійним помічником.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com