Головна > Статті > Ultra – вигідна система автоматизації ресторанів

Ultra – вигідна система автоматизації ресторанів

система автоматизации ресторановВідвідувачів цікавить швидке обслуговування офіціантом, якісний сервіс, смачні страви меню. Задача власника закладу харчування – організувати це.

Неважливо, який заклад харчування потрібно автоматизувати. Програма для кафе і ресторанів підходить і маленькому кафе, і великому вишуканому ресторану.

Програму використовують заклади громадського харчування:

 • кафе, бари;
 • фастфуди;
 • більярдні;
 • ресторани;
 • антикафе;
 • нічні клуби;
 • піцерії;
 • паби;
 • столові;
 • доставка їжі;
 • кондитерські;
 • пекарні;
 • фуд-корти;
 • фуд-треки.

Багатофункціональна система автоматизації ресторанів

Глибока, повна автоматизація розширює можливості закладу, спонукає функціонувати на повну силу. Все починається з порядку, чіткої організації процесів. Має значення управління персоналом. Повар, офіціант, менеджер, адміністратор, бухгалтер, управляючий – ще неповний перелік співробітників кафе, ресторану.

Автоматизація барів і ресторанів мінімізує витрати, збільшує дохід. Навряд чи знайдеться кращий спосіб такого комплексного покращення роботи закладу харчування.

Здійснюйте такі дії:

 • створіть список мережі закладів харчування;
 • зберіть інформацію про конкретного гостя, наприклад, про рахунки;
 • реєструйте відвідувачів;
 • бронюйте столики;
 • дивіться план залу;
 • створіть онлайн-меню;
 • оформлюйте рахунки.

Проводьте програми лояльності індивідуально для кожного клієнта. Уявіть, як приємно користуватись особистою програмою лояльності;

Організовуйте персонал. Закладайте розклад співробітників згідно режиму роботи закладу. Створюйте графік робочих, вихідних днів для кожного працівника. Спостерігайте за роботою, продуктивністю, організованістю конкретного співробітника;

Списання в ресторані не уникнути. Грамотно організовуйте списання продуктів. Створіть меню, плануйте закупки продуктів. Розрахуйте витрати кожного виду продукту.

Ведіть облік настільки детально, наскільки це можливо. Розбивайте його на категорії, підкатегорії: контроль продуктів, фінансів, інших матеріальних цінностей.

Без інвентаризації не обійтись. Робота ця невесела, але необхідна, дозволяє уникнути постійних непорозумінь. Інвентаризація регулярна, позапланова, залежить від типу, розміру конкретного закладу. Ultra пришвидшує процес інвентаризації.

Офіціанти з допомогою програми Ultra Ресторан відкривають, закривають столи, бачать висячі чеки.

Програма для ресторану дозволяє аналізувати чеки. На основі отриманих даних навчати персонал і піднімати середні чеки. Так легше зрозуміти, куди рухатись, які позиції покращити, на які звернути увагу. Аналізуйте, думайте, рахуйте.

Інформація дозволить організувати планування. Аналіз отриманої інформації – основа управління.

Не шкодуйте часу на ефективне планування, підготовку, навчання персоналу. Є правило, згідно якому, 1 хвилина планування економить 10 хвилин майбутньої роботи.

Програма для меню ресторану аналізує окремих клієнтів, клієнтів в цілому. Після аналізу робіть висновки, дійте на їх основі.

Ultra Ресторан дозволяє грамотно приміняти акції. Застосування акційних пропозицій приносить закладу максимальну користь.

Найчастіше ціль акцій:

 • збільшення кількості відвідувачів;
 • заохочення нових відвідувачів;
 • утримання старих відвідувачів;
 • збільшення кількості позицій у чеку;
 • збільшення суми замовлень.

Ultra Ресторан

Наш комплекс програм мінімізує витрати підприємств.

Автоматизуються:

 1. Продажі.
 2. Бухгалтерський облік.
 3. Облік на складі, кухні.
 4. Контроль за підприємством, персоналом.

Ціна доступна закладам громадського харчування незалежно від масштабу. А навчання після інсталяції робить роботу з Ultra легкою, зрозумілою.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com