Головна > Статті > Спеціальна програма для фітнес-клубу для оптимізації бізнесу

Спеціальна програма для фітнес-клубу для оптимізації бізнесу

Багато з нас відвідували тренажерний зал або фітнес-клуб в своєму місті. Якщо раніше такі заклади часто розташовувалися в напівпідвальному приміщенні, то сьогодні це можуть бути сучасні центри фізичного розвитку з продуманою інфраструктурою. І вже тоді ми задавалися питанням, наскільки вигідно працювати цілій команді адміністраторів і тренерів при порівняно доступній ціні місячного абонемента.

При бажанні відкрити власний фітнес-клуб або тренажерний зал будь-якої площі можна нівелювати ризики програшу. Для цього установа мусить мати якісну, сучасну інфраструктуру з комп’ютеризацією і оптимізацією. Автоматизація фітнес клубу дозволяє скоротити витрати на адміністраторів і тренерів, так як все навантаження буде детально розподілене відповідно до завантаження.

Ознайомитись з усіма можливостями Ultra Фітнес Ви зможете нижче у таблиці

А тепер детальніше…

Як можна знизити витрати на персонал на 35%, використовуючи автоматизовану систему обліку?

Програмне забезпечення для фітнес клубу встановлюється на комп’ютер адміністратора. Таке ПЗ працює тільки в парі з додатковими зчитуючими, вимірювальними і записуючими пристроями. Наприклад, раціонально встановити зчитувач карт клієнтів на вході в клуб. Адміністратор відразу побачить фото, терміни абонемента, а програма для фітнес клубу самостійно запише час приходу і відходу.

Як це економить гроші власникам і керуючим? Дуже просто! Система управління фітнес клубом самостійно може відкривати двері відвідувачам (при наявності магнітного зчитувача карт в синхронізації з замком), сповіщати відвідувачів через СМС про закінчення терміну абонемента з пропозицією про продовження. Крім цього, програма обліку для фітнес клубу здатна самостійно формувати акційні пропозиції для клієнтів і враховувати всі прибуткові кошти в касі.

Таким чином, ви економите кошти на бухгалтерському обслуговуванні, на охорону і на адміністративному персоналі. Додатково автоматизація фітнес центру знижує ризик крадіжки і прояви шахрайських дій від клієнтів і співробітників.

Професійне програмне забезпечення подібного профілю може налаштовуватися і під персонал, враховуючи робочий графік з його автоматичним формуванням на майбутнє. Власник або керівник спортивного центру зможе бачити звітність прямо зі свого смартфона, планшета або ноутбука, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

У яких закладах можна встановити спеціальний софт для оптимізації та обліку:

  • Басейни;
  • Тренажерні зали та фітнес-центри;
  • Школи танців;
  • Сауни;
  • Олімпійські центри;
  • Ігрові центри;
  • Зони розваг для дітей (які працюють за абонементами).

Керувати бізнесом Ви зможете з будь-якого мобільного або комп’ютерного пристрою, довіряючи звітність і безпеку програмного забезпечення.

В результаті впровадження оптимізованого ПЗ можна вже за місяць отримати детальну аналітику по рентабельності, можливим термінам окупності, кількості відвідувачів. Унікальність професійних програм автоматизації – це можливість впровадження програм лояльності з готовими шаблонами для відправки у вигляді СМС-повідомлень або розсилки на електронну пошту.

Все ще довіряєте свій бізнес команді молодих адміністраторів? Не поступайтеся трендам! Захищайте свою справу за допомогою сучасного софта.

ULTRA Фітнес Lite Business Premium
1 Клієнтська база до 1000 до 5000
2 Кількість складів
3 Розклад занять
4 Продаж пакетів послуг
5 Продаж додаткових послуг
6 Контроль візитів
7 Аналітика
8 Складський облік
9 Бонусна система та знижки
10 Виробництво, калькуляції
11 Фінансовий облік
12 Анулювання пакетів
13 Покращення пакетів
14 Групові пакети
15 Система контролю доступу
16 SMS розсилка, відправка звітів і повідомлень на e-mail
Ціна викупу програмного забезпечення 4450 грн 5950 грн 13950 грн
Ціна оренди програмного забезпечення і технічної підтримки 349 грн/міс 449 грн/міс 849 грн/міс
 Додаткові рішення
ULTRA Mobile Ціна викупу 2500 грн. Ціна оренди і технічної підтримки 199 грн / міс

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com