Головна > Статті > Як обрати програму для готелю

Як обрати програму для готелю

2,5 rating

Перед власниками готельного бізнесу постає питання автоматизації закладу. Нехай наступні поради допоможуть обрати автоматичне управління.

Критерії вибору

Готельний бізнес охоплює різні заклади: невеликий хостел, незвичайний бутік-готель, придорожній мотель, п’ятизірковий готель. Ціль закладів – надати тимчасове житло. Систему автоматизації підбирають під конкретний бізнес. Якісний софт:

 1. Подобається власнику, керівнику
 2. Зрозумілий співробітникам
 3. Робить перебування гостей легким, приємним.

Функції програми: базові, додаткові. Програма для роботи з клієнтами допомагає заселити, виселити, переселити гостей. Порядок забезпечує організована робота з номерним фондом. Згідно із заброньованими номерами проводиться приблизний розрахунок додаткових послуг. Працівники кухні розраховують кількість необхідних сніданків. Покоївки знають кількість неприбраних номерів. Завдяки даним керівник отримує інформацію про загальний стан справ в готелі. Важливий момент – зручний інтерфейс. Робота з програмним забезпеченням передбачає попередні інструкції; швидке, зрозуміле, якісне навчання. Складна взаємодія персоналу з софтом сповільнює роботу. Програма обліку відвідувачів зберігає додаткову інформацію клієнта: день народження, електронна адреса, місце роботи. Дані дозволяють зробити персональну пропозицію гостю: запропонувати святкову знижку, зробити email-розсилку. Програма обліку контролює запаси продуктів, засобів побутової хімії, фінансових ресурсів. автоматизация работы отеля

Перевірка програми

Після вибору автоматизації готелю, варто перевірити якість. Уважно прочитайте опис програми. Обирайте ліцензійну – нелегальна створює проблеми. Перевірте, які види діяльності охоплює автоматизація готелів. Поцікавтесь наявністю інструкцій, гарантіями, навчанням персоналу. Додаткові послуги компанії-розробника. Перевірте наявність, оперативність підтримки після встановлення. При використанні софту персоналом виникають питання. Погано працююча програма створює проблеми, псує настрій відвідувачів. Повільна робота приносить збитки бізнесу. Чи встановлює компанія-розробник софт самостійно. У протилежному випадку доведеться додатково шукати людину, яка встановить. Демо-версія демонструє роботу продукту. Безкоштовна демо-версія, прозорість повної версії, додаткових послуг – ознака достойної компанії. Обирайте український софт. Вітчизняний продукт легше встановити, він інтегрується з іншим програмним забезпеченням.

Функції ULTRA Готель

Фактори, що визначають вибір продукту:

 • вирішення задач клієнта
 • ефективна робота з номерним фондом
 • функції обліку
 • можливість вносити додаткову інформацію про клієнта
 • зручні звіти
 • зрозумілий інтерфейс
 • наявність ліцензії
 • інтеграція мережі закладів
 • прозора ціна
 • інсталяція компанією розробником
 • наявність демо-версії
 • український розробник
 • навчання персоналу

Програма для готелю ULTRA відповідає перерахованим вимогам. Комплексне рішення цілком охоплює діяльність готелю. Розробляємо, самостійно встановлюємо софт. Гарантуємо консультацію персоналу, відповіді на запитання. Доступні відео-інструкції допомагають зрозуміти програму. Надаємо цілодобову технічну підтримку 24/7. Переваги демонструє безкоштовна демо-версія ULTRA Готель. Вартість послуг повністю прозора і вказана на сайті. Ціна доступна невеликим закладам. ULTRA Готель робить працю організованою, спланованою, прозорою. Програма надає керівнику дані для ефективного управління. Правильний вибір програмного забезпечення – крок до успішного бізнесу!

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com