Головна > Статті > Instagram для просування ресторану в мережі

Instagram для просування ресторану в мережі

ресторан у мережі інтернет

Instagram – потужний маркетинговий інструмент. В сьогоднішній статті ми розповімо, як грамотно використати потенціал цієї соціальної мережі.
Щоденна активна аудиторія Instagram – 800 міліонів користувачів. Аудиторія Instagram в Україні – більше 6 міліонів. У зв’язку з блокуванням російських соцмереж вона продовжує зростати. Тут знаходяться тисячі Ваших потенційних клієнтів. Час запросити їх в гості.

З чого розпочати?

Перш за все, зареєструйте сторінку в Instagram. Вже зробили? Чудово. В налаштуваннях змініть тип аккаунту на «Бізнес». Це знадобиться Вам, щоб отримувати статистику сторінки, та розширить можливості аккаунту.

Заповніть сторінку: аватар, назва і опис. На аватар розмістіть Ваш логотип. Назву оберіть просту й коротку. Повинна легко читатися і запам’ятовуватися. В описі розмістіть інформацію про час роботи, акції, спеціальні послуги. Перечисліть переваги закладу й напишіть заклик до дії. Оформіть сторінку так, щоб з перших секунд було зрозуміло концепт закладу і місце розташування.

Що публікувати?

Яскравий та позитивний контент, адже більшість людей візуали. У читача має виникнути бажання зупинити око, роздивитися, прочитати текст. Створіть атмосферу свята й затишку. Це половина справи.

Використовуйте відео. Через інтерактивність, рух та звук вони значно популярніші, аніж фото чи картинки з текстом. Якщо на відео присутні коментарі – продублюйте субтитрами. Це допоможе залучити читачів, адже звук автоматично вимкнений. Потрібно натиснути на відео, щоб його ввімкнути. Максимальна тривалість відео у пості 60 секунд.

Не забувайте про Stories. Станом на кінець 2017 року 2/3 активних користувачів Instagram використовують їх. Це чудовий спосіб миттєвої подачі потрібного контенту. А головне – він зникає через 24 години після публікації. Проте, не зловживайте ними і публікуйте максимум по 3-4 публікації щодня. Когось це може роздратувати. Ваше завдання постійно й ненав’язливо нагадувати про заклад.

Про що Ви могли забути?

Офіційна реклама Instagram. Найефективніший спосіб реклами станом на сьогодні. Ера ефективних замовних публікацій у блогерів залишилася у минулому. Про те, як створювати рекламу в Instagram читайте у довідковому центрі Facebook.

Захистіть аккаунт від хакерів. Для цього дотримуйтесь 4 простих правил:

  • 1. Придумайте пароль з літер, цифр. Більше 16 символів.
  • 2. Прив’яжіть аккаунт до інших соціальних мереж.
  • 3. Перевірте надійність свого поштового сервісу. Паролі до пошти й Instagram мають бути різними.
  • 4. Ввімкніть двохфакторну аутентифікацію. Для входу в аккаунт додатково потрібно буде вводити код, який приходитиме в СМС.

Дотримуйтесь обмежень на кількість дій. Підписки, відписки, лайки та коментарі – не рекомендуємо робити будь-яку з цих дій частіше ніж 30 разів у годину. Завжди актуальні ліміти знаходяться в розділі для розробників на сайті Instagram.

Створіть геолокацію і додавайте до кожного посту. Таким чином потенційні гості зможуть дізнатися, де саме знаходиться Ваш заклад. Як створити нову точку геолокації читайте на офіційному блозі Facebook.

Не забудьте про редагування знімків. Окрім інструментів редагування Instagram рекомендуємо використовувати додаток VSCO. Важливо дотримуватися одного стилю, щоб Ваш профіль виглядав цілісно.

І наостанок

Будь-яка соціальна мережа дає результати лише при регулярній роботі. Не засмучуйтесь, якщо не відчуєте ефекту миттєво. Продовжуйте публікувати пости, притримуйтесь складеного плану і зовсім скоро прийдуть перші відвідувачі.

Також читайте в нашому блозі про автоматизацію ресторану.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com