Головна > Статті > Програма для кафе сучасного зразка

Програма для кафе сучасного зразка

управління кафе і рестораном

Піклуючись про привернення уваги клієнтів до свого кафе, ресторану чи іншого закладу громадського харчування, не слід нехтувати сучасними технологіями, які практично без вашої участі здатні забезпечити підвищення прибутковості і поліпшення рівня сервісу вашого бізнесу.

Конкуренція зростає – клієнти стають більш вимогливими

Кількість місць, де можна швидко перекусити або повноцінно поїсти і провести вечір, невпинно зростає. З’являються нові формати обслуговування, розробляються оригінальні меню, придумуються різні акційні пропозиції для клієнтів, одним словом – конкуренція змушує бізнес кожен день знаходити нові рішення щоб розвиватися або, хоча б, залишатися на плаву.

Все менше керівників беруть на озброєння стратегію заробітку за рахунок високих цін на свої послуги, а роблять ставки на кількість відвідувачів. Як результат, до деталей вивчаються потреби потенційних клієнтів, їх звичаї і очікування, застосовуються відповідні інструменти маркетингу.

Залежно від сегмента, в якому працює суб’єкт ресторанного бізнесу, визначається стратегія його розвитку. Без продуманого чіткого плану, з урахуванням дій конкурентів, складно домогтися результатів, заради яких власник і створює свій бізнес. Ці управлінські заходи надзвичайно важливі. Не варто забувати, що на кожні 10 нових закладів, припадає 5 таких, які не витримали випробування ринком і змушені закриватися.

Без технологій ніяк не досягти бажаних результатів

Отже, конкуренти постійно підштовхують один одного до поліпшення своєї роботи – як управлінської, так і з обслуговування відвідувачів, і надання їм якісних послуг.

Для того, щоб спростити всі управлінські процеси в вашому закладі і забезпечити аналітичну базу для прогнозування та формування стратегії менеджменту, нами розроблена спеціальна програма для автоматизації ULTRA Ресторан. Завдяки їй ви забудете про блокноти і тривалі підрахунках вручну, які до сих пір ще застосовуються в деяких закладах громадського харчування. А взаємодія офіціантів з кухнею буде відбуватися в один клік без зайвої метушні, пропущених або переплутаних замовлень і незадоволених клієнтів.

Ця програма для автоматизації ресторану, або будь-якого іншого закладу з надання послуг харчування, дуже проста у використанні і без проблем може бути освоєна вашим персоналом. А якщо все ж виникнуть будь-які труднощі, наша техпідтримка швидко допоможе вам у всьому розібратися і налагодити потрібні процеси.

Скільки готові чекати ваші клієнти

Особливо важливо забезпечити гарне обслуговування ваших гостей безпосередньо в залі. Одним з показників його рівня є швидкість обслуговування. Існуючі дослідження, проведені по вивченню цього індикатора, показують такі середні часові рамки, на які згоден клієнт:

  • очікування першого підходу офіціанта – 4 хвилини;
  • час між замовленням і подачею аперитиву – 3 хвилини;
  • між замовленням і подачею закуски – 10 хвилин;
  • після закуски до подачі основної страви – 21 хвилина;
  • надання рахунку – 7 хвилин.

Слід звичайно врахувати, що дані показники стосуються закладів ресторанного типу і можуть не відповідати стандартам обслуговування в пекарнях, фаст-фудах, кондитерських або інших місцях подібної спрямованості. Однак, не варто забувати, що досить всього один раз неякісно обслужити гостя і можна назавжди втратити його довіру.

Щоб ваші справи завжди йшли добре, а від відвідувачів не було відбою, використовуйте наші програми для автоматизації: кафе у вас, ресторан чи піцерія – не важливо. Розроблена технологія універсальна і настроюється під будь-який тип закладів. Це стане вашою базовою конкурентною перевагою і забезпечить професійний і сучасний підхід до ведення бізнесу.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com