Головна > Статті > Технічна підтримка

Технічна підтримка

3,7 rating

Впровадження та підтримка ULTRA

Придбавши облікову сиcтему ULTRA, Замовник автоматично отримує доступ до служби підтримки. Усі роботи, які проводяться з Замовником, попередньо плануються та проводяться у зручний для Замовника час. У випадку неможливості проведення робіт в узгоджений час дата та час виконання робіт можуть бути перенесені за узгодженням обох сторін.

З моменту реєстрації заявки протягом 1 доби працівник служби підтримки зателефонує до клієнта для узгодження дати та часу початку віддаленої роботи. На цей момент у клієнта на комп’ютері має бути встановлене рекомендоване програмне забезпечення, що дозволить почати віддалену роботу з ним за допомогою Internet.

Рекомендовані параметри обладнання для використання системи:

 • процесор: від 2 ГГц двоядерний
 • оперативна пам`ять: 4 ГБ
 • монітор: 15. з розширенням від 1024*768
 • операційна система: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • вінчестер типу SSD

Спеціально розроблена програма навчання спрямована на базове та більш поглиблене вивчення можливостей програмного комплексу ULTRA, що забезпечить подальше максимально ефективне використання програми у вашому закладі.

Для зручності опанування програмного комплексу навчання розподілено на декілька етапів.

Перше навчання проводиться віддалено та включає в себе:

 • загальне ознайомлення з можливостями системи та її розділами;
 • визначення оптимальної схеми обліку;
 • навчання роботі з довідниками: товарів, прайслистів, співробітників, калькуляційних карт, підрозділів;
 • визначення та попереднє налаштування прав доступу в систему;
 • налаштування звітів для обслуговуючого персоналу.

Програма віддаленого навчання може корегуватись в залежності від типу і специфіки закладу.

Щоб встановити програмне забезпечення ULTRA для обслуговуючого персоналу, Замовник самостійно організовує монтаж обладнання, встановлення на ньому операційної системи, драйверів, налаштування комп’ютерної мережі та Internet.

Після заповнення всіх даних на основі першого віддаленого навчання, служба підтримки ULTRA та Замовник разом віддалено переглядають введену інформацію та узгоджують дату та час наступних робіт у Замовника для проведення подальших робіт:

 • вторинне налаштування робочого місця обслуговуючого персоналу;
 • навчання обслуговуючого персоналу.

Для початку виконання даних робіт Замовнику необхідно організувати присутність на робочому місці персоналу, який повинен пройти навчання, а також бути присутнім особисто або призначити іншу компетентну особу для узгодження налаштування системи і прийняття робіт.

Вище зазначеного переліку робіт достатньо для початку обслуговування гостей закладу, використовуючи програмний комплекс ULTRA.

Наступні етапи навчання та обслуговування гостей можуть проходити одночасно.

Після навчання обслуговуючого персоналу працівники компанії ULTRA або сам Замовник планують дату та час для проведення наступних віддалених робіт по запуску об’єкту:

 • робота з журналами (товарні накладні, списання, виробництво, переробка та інші);
 • внесення залишків у систему;
 • налаштування звітності;
 • відповіді на питання, що виникатимуть у клієнта;

Після виконання цих робіт працівники компанії ULTRA проконсультують Вас щодо:

 • введення даних по переобліку та їх аналізу;
 • діяльності Вашого закладу;
 • використання системи ULTRA в майбутньому;

Надалі Ви зможете самостійно використовувати систему ULTRA, а також у разі виникнення питань звернутися в нашу службу підтримки для отримання консультацій у режимі 24/7.

Звертаючись у службу технічної підтримки Ви можете отримати наступний перелік послуг:

1. Встановлення системи ULTRA на обладнання Замовника, за умови наявності операційної системи Windows;

2. Інтеграція та налаштування техніки з системою ULTRA;

3. Встановлення та налаштування системи “ULTRA Mobile” на портативні комп’ютери типу планшет, що працюють на ОС Android;

4. Налаштування передачі даних, за умови виконання рекомендацій відносно налаштувань комп’ютерної та інтернет мереж, техніки та організації роботи. Схема роботи визначається, виходячи з особливостей та потреб закладу;

5. Поновлення системи ULTRA;

6. Віддалена підтримка через Internet;

7. Телефонні консультації;

8. Аналіз ведення управлінського обліку на підприємстві в межах програмного комплексу ULTRA;

9. Надання рекомендацій по виявленню та виправленню помилок у веденні обліку клієнтом, що можуть виникнути на початкових етапах роботи;

10. Надання рекомендацій по виявленню та виправленню помилок в роботі з програмою, що можуть виникнути за умови недотримання технічних та програмних вимог на момент встановлення та подальшої роботи системи ULTRA;

11. Коригування шаблонів чеку, замовлень, попереднього рахунку. Послуга коригування включає в себе зміну розмірів шрифту, додавання написів, зміну розміру (відповідно до ширини паперу);

12. Безкоштовне кодування магнітних карт для роботи персоналу та ідентифікації клієнтів, за умови придбання карток в компанії ULTRA;

13. Налаштування системи ULTRA для роботи з клієнтськими та персональними картками співробітників, призначених для роботи з програмним комплексом ULTRA;

14. Чистка бази даних ULTRA. Під чисткою бази даних слід розуміти видалення інформації, що стосується руху товарів та грошових коштів по підприємству за весь період роботи з програмним комплексом ULTRA, а саме інформації з журналів: накладні приходу/ відпуску, акти списання, акти виконаних робіт, чеки (ресторан, магазин, фітнес, готель), каса, пластикові карти, банківські виписки, бонуси, внутрішнє переміщення, відомість заробітної плати, журнал послуг по часу, заявки постачальнику, переробка/виробництво, журнал проживань, розклад занять, зміни, акти переобліку, табель робочого часу.

При цьому в програмі залишаються дані, що містяться в довідниках:адреси, гарантії бронювання, посади, додаткові ознаки, товари, одиниці виміру, зали/столи, калькуляційні карти, категорії номерів, клієнти, модифікатори, номенклатура документів, номерний фонд, організації, особливості номерів, пакети фітнесу, підрозділи, приміщення, правила типів цін, прайс листи, причини відмов, рекламні джерела, знижки, співробітники, статуси клієнтів, статті доходів/витрат, тарифні плани готелю, типи цін, цілі візитів, поверхи.

УВАГА! Історія закупівельних цін, інформація про накопичені бонуси, суми внесених клієнтом грошових коштів на власні рахунки, суми накопичені по клієнтах також будуть видалені!

15. Налаштування роботи фіскальних реєстраторів в межах програмного комплексу ULTRA, за умови попереднього повного налаштування пристрою відповідним ЦСО (центром сервісного обслуговування), з яким у користувача укладено договір;

Додатково компанія ULTRA, для Вашої зручності, започаткувала он-лайн консультування на сайті компанії та у соц.мережі Facebook. Також багато корисної інформації можна знайти на нашому каналі у YouTube.

Ми завжди раді Вам допомогти та зробимо усе можливе, щоб користування програмним комплексом ULTRA задовольняло усі Ваші потреби у якісному програмному забезпеченні.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com