Головна > Статті > Автоматизація готелю – ключ до вирішення будь-яких завдань

Автоматизація готелю – ключ до вирішення будь-яких завдань

5,0 rating

Готельна справа вже впродовж багатьох століть не втрачає своєї актуальності. У сучасному світі люди зупиняються в готелях, вже не тільки якщо потрібен дах над головою, але все частіше, коли хочуть просто відпочити і насолодитися гарним обслуговуванням. Природно, щоб бізнес добре розвивався в умовах конкурентного середовища, власникам необхідно підтримувати рівень сервісу не просто високим, а на найвищому рівні. Якою б гарною не була реклама, якщо сервіс кульгає, рано чи пізно, бізнес втратить прибутковість. Рекламі довіряють один раз, і якщо при перевірці виявляється невідповідність обіцяного, клієнт до вас більше не повернеться. Більш того, стане відмовляти знайомих від відвідування вашого закладу, може залишити розгромні відгуки, які негативно відобразяться на репутації.

Навіщо потрібна система автоматизації готелів

Не має значення, недавно відкрився готель або працює вже багато років, підвищення рівня обслуговування допоможе залучити клієнтів і збільшити прибуток. Очевидно, що якість сервісу безпосередньо залежить від якості управління компанією в цілому. Програма автоматизації готелю допоможе вирішити практично будь-які проблеми підприємства:

  • своєчасний доступ до інформації про бронювання, допоможе уникнути овербукинга;
  • систематизується робота всіх підрозділів, що підвищить якість виконуваних ними функцій;
  • сучасний функціонал, допоможе підвищити рівень взаємодії працівників рецепції з гостем;
  • оптимізується витрата коштів, що витрачаються на матеріали завдяки зручній системі відстеження їх використання;
  • впорядковується товарний і фінансовий облік, стане більш цілісним і прозорим;
  • синхронізується в єдину систему, робота всього спеціалізованого обладнання.

До приємних моментів можна віднести можливість прямо з програми друкувати документацію з логотипом вашої компанії, що безумовно підвищить престиж підприємства в очах клієнтів.

Софт для готелів, особливості вибору та використання

Програмне забезпечення для готелів ULTRA вміщує в себе широкий функціонал (детально в таблиці нижче), який може використовуватись як в повному обсязі, так і в скорочених версіях. Вибір залежить від індивідуальних потреб кожного клієнта. Найважливішою функцією є організація фінансового, товарного обліку найзручнішим для власника чином. Можливість відстежувати всі зміни в режимі реального часу, допоможе виключити непередбачені витрати, підвищити продуктивність компанії. Впровадження в роботу не буде пов’язане з великими труднощами. Зі свого боку ми навчаємо базовим основам роботи у системі. Програма для готелю розроблена з урахуванням всіх особливостей управління готельно-ресторанної галузі. Виходячи з цього, власнику і персоналу буде інтуїтивно зрозуміла робота програми, необхідність тривалого навчання відпадає. Програма для готелів підніме бізнес на якісно новий рівень. Ви переконаєтеся, що управління може бути простим і ефективним. Прибуток починає рости разом з якістю сервісу. Власник і персонал зможуть приділяти більше уваги клієнтам і їх потребам, замість ведення складного обліку, складання кошторисів і звітів в постійних спробах оптимізувати витрати. Перекладіть рутину на автоматизовану систему Ultra Готель і забудьте про постійну напругу. Ви можете просто насолоджуватися веденням вашого бізнесу.

   ULTRA Готель Lite Business Premium
1 Кількість номерів до 10 до 30
2 Кількість складів
3 Тарифні плани
4 Шахматка номерного фонду
5 Клієнтська база
6 Статуси поселень
7 Аналітика
8 Розрахунок заробітньої плати
9 Продаж додаткових послуг
10 Складський облік
11 Одночасний друк на фіксальному та нефіксальному принтерах
12 Бонусна система та знижки
13 Інтеграція с 1С
14 Прибирання
15 Онлайн-бронювання
16 Channel-manager
17 Запуск фронту ресторану і фітнесу з одного робочого місця
18 Групове поселення
19 Типи цін
20 Финансовий облік
21 SMS розсилка, відправка звітів і повідомлень на e-mail
22 Послуги по часу
Ціна викупу програмного забезпечення 4450 грн 8950 грн 13950 грн
Ціна оренди програмного забезпечення і технічної підтримки 349 грн/міс 549 грн/міс 849 грн/міс
 Додаткові рішення
ULTRA Mobile Ціна викупу 2500 грн. Ціна оренди і технічної підтримки 199 грн / міс

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com