Головна > Статті > Автоматизована програма обліку магазину ULTRA

Автоматизована програма обліку магазину ULTRA

Автоматизована програма обліку магазину ULTRA

Магазин – це найкращий друг людини! Ви запитаєте: Чому саме друг? А тому, що магазини нас рятують в прямому сенсі цього слова, адже саме там ми можемо знайти щось справді смачненьке і корисне або ж тепле і комфортне, красиві меблі для помешкання або якісний спортивний інвентар, тобто все, що завгодно для покращення нашого життя.

Та не дивлячись на величезну кількість магазинів, всім нам досить добре відоме слово “черга”, а точніше витрачання часу ні на що….. І що ж потрібно зробити, щоб воно більше ніколи не асоціювалося з магазинами?

Відповідь досить проста – варто спробувати програму автоматизації торгівлі ULTRA. Адже прогрес ніхто не заперечував і покращення видно у всіх сферах життя, а торгівля – не вийняток.

Саме тому, давайте поглянемо на всі переваги такого дива, але так, як все пізнається в порівнянні, то спершу ми зазирнемо у минуле, а вже потім повернемося у сьогодення.

Маленький екскурс у минуле

Колись люди використовували коней для подорожей, та зараз ми користуємося автомобілями. Погодьтеся, побачивши людину на коні в наш час, можна спостерігати досить таки цікаву реакцію оточуючих, адже такі речі сприймаються як раритет. Схожа ситуація і з блокнотами в магазинах, адже це так незручно!

Лише задумайтесь, кільки дорогоцінного часу витрачається на те, щоб записати товар і ціну самостійно, якщо покупців багато і всі вони стоять і чекають, але ж терпіння – це така річ, що швидко закінчується. Можливо, краще не випробовувати власних клієнтів.

Сучасна система управління магазином

Люди вигадали не лише машини, на яких можна їздити, але і доволі розумні машини для допомоги людству, а точніше – комп’ютери. Чому б цим не скористатися?

Якщо Ви успішний бізнесмен, у якого власний магазин або мережа магазинів і бажаєте бути не лише в курсі всього, що там відбувається, але і постійно розвивати свій бізнес, варто поміркувати про використання програми автоматизації торгівлі.

Для того, щоб переконатися, потрібна конкретна інформація. Давайте поглянемо на всі переваги автоматизації програми обліку магазину. Що ж, розпочнемо!

По-перше, програма ULTRA Магазин допоможе Вам вести прозорий і доволі зрозумілий облік, тому контролювати надходження та списання товарів, а також вести розрахунки з постачальниками не складе ніяких труднощів. не потрібно буде витрачати час на те, щоб з’ясувати, який товар вже продали, а який ще наявний у продажу, адже все це можна зробити онлайн за декілька секунд, а не за декілька годин (як було раніше).

По-друге, Ви постійно будете в курсі всього, що відбувається, а тому і якість обслуговування значно покращиться, а в результаті, розшириться і база постійних клієнтів. Всі ми знаємо, час – це гроші, тому кожна людина цінує власний час для того, щоб використати його на вирішення справді вартих завдань, а не на те, щоб стояти в черзі. Для того і потрібна автоматизована програма обліку магазину, адже вона справді навчить, як правильно керувати магазином.

Наступний, але не менш важливий факт, це те, що Ви зможете зменшити додаткові витрати, а замість цього отримаєте прекрасну можливість створити і реалізувати різнорівневі дисконтні програми.

Все це дуже добре, скажете Ви, але як зробити так, щоб покупці забули про слово “черга” назавжди? Так ось, завдяки програмі для автоматизації торгівлі, процес продажів стане значно швидшим, адже створити, проплатити чи відкласти рахунок можна всього в декілька кліків, а також лише за декілька секунд автоматизована програма обліку магазину правильно розрахує знижку для покупця.

Підсумовуючи все сказане вище, хотілося б зазначити, що управління магазином стане значно простішим, адже автоматизована програма обліку магазину ULTRA – це сучасний друг, який дасть дуже хороші поради з приводу того, як правильно керувати магазином.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com