Головна > Статті > Програма автоматизації магазину для успішного бізнесу

Програма автоматизації магазину для успішного бізнесу

Створення власного підприємства вимагає великих фінансових, фізичних і моральних витрат. Ведення бізнесу можна порівняти з мистецтвом, незалежно від того, в якій галузі ви працюєте. Часто, у власника просто не залишається сил, щоб якісно вести облік, а на співробітників, на жаль, далеко не завжди можна повністю покластися. Вийти переможцем з такого скрутного становища допоможе проста програма для автоматизації магазину, придбати і впровадити яку не складе особливих труднощів.

Які переваги дає програма обліку в магазині

Якщо у вас є сумніви в тому, чи програмне забезпечення дійсно потрібно для вашого бізнесу, варто звернути увагу на його основні переваги:

  • відстеження залишків на складі в онлайн режимі;
  • підвищення лояльності покупців;
  • створення і оплата рахунків в кілька кліків;
  • відстеження виробництва, прайс-листи;
  • систематизація фінансів, проведення калькуляцій;
  • сумісність з різноманітним торговим обладнанням;
  • проста ідентифікація клієнтів і співробітників;
  • обмін даними з віддаленими точками мережі;
  • підтримка 24/7;
  • безкоштовний тестовий період;

Детальніше ознайомитися з можливостями Ultra Магазин можна за посилання https://ultra-company.com/ua/trade/ , а також повний набір функціоналу програми наведений в таблиці нижче. Купуючи один продукт, ви фактично отримуєте набір всіх необхідних інструментів для автоматизації роботи магазину. Причому не має значення розмір бізнесу – маленький бутік або величезний супермаркет, наша програма для магазину підійде ідеально. Обслуговування перейде на якісно новий рівень, завдяки можливостям створення бази постійних клієнтів і впровадження різнорівневих дисконтних систем. Ви без зусиль зможете зробити бізнес більш клієнтоорієнтованим, внаслідок чого, кількість постійних клієнтів буде неухильно зростати. Повний контроль обліку товару допоможе чітко уявити, який асортимент варто розширювати, а які позиції не користуються популярністю у клієнтів. Таким чином ви зможете уникнути непотрібних закупівель, і повністю задовольнити попит ваших постійних і нових покупців. Проведення регулярних закупівель і відвантажень оптових замовлень вимагає підвищеної уваги, щоб чітко і грамотно організувати цей складний процес. Інтерфейс програми дозволяє безперервно, в режимі реального часу, відстежувати обсяг проведених закупівель і стадію поставки замовлень, що істотно спростить керування. Проста програма для обліку в магазині дозволить твердо контролювати фінанси підприємства, уникаючи непередбачених витрат. Крім того, контроль за рухом коштів допоможе ліквідувати такий неприємний момент, як розкрадання грошей або складських залишків недобросовісними співробітниками. Вам не доведеться додатково навчати співробітників – призначений для користувача інтерфейс максимально спрощений і працювати з ним можна навіть на інтуїтивному рівні. Ваша улюблена справа перестане віднімати весь вільний час і заважати особистому життю: проста програма для автоматизації магазину дає можливість вести бізнес навіть на відстані.

ULTRA Магазин Lite Business Premium
1 Товари, прайс-листи
2 Клієнтська база
3 Кількість складів
4 Аналітика
5 Робоче місце касира
6 Робота з фіскальним обладнанням
7 Обмін даними з віддаленими точками
8 Розрахунок заробітньої плати
9 Одночасний друк на фіскальному та нефіскальному принтерах
10 Складський облік
11 Бонусна система та знижки
12 Інтеграція з 1С
13 SMS розсилка, відправка звітів і повідомлень на e-mail
14 Виробництво, калькуляції
15 Типи цін
16 Фінансовий облік
17 Табель робочого часу
18 Підключення двох фіскальних принтерів
Ціна викупу програмного забезпечення 1750 грн 3250 грн 5950 грн
Ціна оренди програмного забезпечення та технічної підтримки 229 грн/міс 349 грн/міс 449 грн/міс

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com