Головна > Статті > Автоматизація готелів і хостелів

Автоматизація готелів і хостелів

Щодня готелі та хостели обслуговують десятки, сотні і навіть тисячі гостей, кожен з яких бажає отримати відмінний сервіс. Саме тому будувати свій бізнес у цій сфері наважується не кожен. Але з програмним забезпеченням від ULTRA все складне стає простим.

Програмний комплекс ULTRA готель розроблений спеціально для готелів і готельно-ресторанних комплексів. Це одне з небагатьох рішень, яке змогло поєднати в собі не тільки інструменти, необхідні для автоматизації робочих місць, а й потужний функціонал, що дозволяє максимально ефективно управляти всім закладом в кілька кліків.

Щохвилинний контроль, завжди актуальна інформація про фінансовий стан, завантаженість номерного фонду, товарні запаси… і це лише частина можливостей, які надає своїм користувачам програма для готелю ULTRA.

Встановивши програмний комплекс ULTRA для готелю, Ви одночасно вирішуєте декілька завдань:

• забезпечуєте працівників рецепції усім необхідним функціоналом для зручної і швидкої роботи з гостем;

• почнете вести товарний і фінансовий облік, так як цього бажаєте Ви, адже в програмі ULTRA реалізовані функціональні можливості для ведення управлінського обліку;

• створите єдину систему для роботи всіх підрозділів (бухгалтерія, рецепція, ресторан, розважальний комплекс);

• синхронізуєте роботу спеціалізованого обладнання та програми (електронні замки, принтери чекодруку, сканери штрих-кодів, грошові ящики);

• отримаєте можливість контролювати не тільки роботу персоналу, але й використання витратних матеріалів для прибирання, супутніх товарів і грошових коштів.

Програма для хостелів і готелів ULTRA складається з двох взаємопов’язаних модулів Front і Back Оffice.

Модуль Front служить для автоматизації робочих місць рецепціоніста, і спрощує виконання завдань, пов’язаних з обслуговуванням гостей закладу. У кілька кліків і в одному робочому вікні Ваш співробітник зможе:

• відфільтрувати номери по категорії, особливостях, зайнятості, за станом оплати;

• знайти необхідну заявку на проживання по ПІБ клієнта, номеру його авто або найменуванню організації-платника;

• поселити, виселити гостя, забронювати для нього номер або анулювати бронь всього в кілька кліків;

• вводити нових гостей в клієнтську базу закладу не відволікаючись від процесу створення заявки на проживання;

• проводити оплату рахунків, як готівкою, так і безготівковим типом оплати;

• безпосередньо з програми друкувати всі необхідні бланки та форми для зручного обслуговування гостя;

• вести облік вартості додаткових послуг, замовлених гостем і поєднувати їх з основним рахунком за проживання;

• швидко селити великі групи гостей, використовуючи функцію групового поселення.

Модуль Back Оffice – дозволяє вести управлінський облік і проводити детальний аналіз діяльності закладу за рахунок формування різної звітності. Використовуючи Back Оffice Ви з легкістю визначите найбільш затребувані послуги і товари, зможете контролювати дії ваших співробітників, отримаєте доступ до завжди актуальної інформації про фінансовий стан і товарні залишки.

Автоматизація готелю з програмним комплексом ULTRA дасть Вам можливість завжди приймати тільки правильні рішення на шляху до створення успішного бізнесу.

Разом з програмою наша компанія пропонує Вам послуги встановлення і налаштування програмного забезпечення ULTRA відповідно до вимог і специфіки вашого закладу. Також ми навчимо Ваших співробітників працювати з програмою і готові допомагати їм в режимі 24/7.

Вартість нашого програмного забезпечення також приємно здивує Вас.

Навіщо шукати альтернативу? Адже є ULTRA Готель!

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com