Головна > Статті > Як відкрити фітнес-клуб

Як відкрити фітнес-клуб

открытие фитнес клубаСучасне суспільство не хоче харчуватись шкідливою їжею, запускати своє здоров’я.

Люди третього тисячоліття обирають здоровий спосіб життя. Запорука здорового тіла, підтягнутої фігури – спорт, правильне харчування. Все більше людей проводять вечір у тренажерній залі, на йозі, плаваючи у басейні.

Ідея відкрити фітнес-центр приваблює багатьох. Поради у статті роблять відкриття простим, зрозумілим.

Відкриття нового фітнес клубу

Відкриття фітнес клубу потребує ретельної підготовки, попередньої організації, комплексного підходу, детального планування.

Розглянемо цей процес поетапно.

Визначте сегмент аудиторії, на котру орієнтується клуб: економ бізнес, преміум. Сегмент впливає на витрати при відкритті. Від сегменту залежить тип майбутнього закладу, час повернення вкладених інвестицій.

Відкрити фітнес клуб можна так:

  1. Відкрити новий “з нуля”. Майбутній власник робить, підбирає все на свій смак. Велика відповідальність – на 100% ніхто не знає, чи піде бізнес, чи принесе прибуток.
  2. Купити готовий. Коштує дорого, але бізнес налагоджений: клієнти є, персонал працює, прибуток йде. Залишається покращувати, розширяти працюючий фітнес клуб.
  3. Купити франшизу у популярної мережі фітнес клубів. Розкручений, відомий бренд коштує недешево – десятки тисяч доларів. І доведеться регулярно платити 5% роялті від прибутку.

Спосіб відкриття визначає процес відкриття. При покупці готового фітнес клубу залишається прийняти справи попереднього власника. Якщо ж купили франшизу – бренд вже працює. Залишається організувати конкретний фітнес клуб.

При відкритті з нуля процес організації фітнес клубу такий:

  1. Вибір підходящого приміщення. Вирішіть, як будуть розташовані тренажерні зали, роздягальня, санвузол. Продумайте приміщення керівника, бухгалтера. Облаштуйте хол, ресепшн, гардероб. Можливо, будуть басейн, танцювальні класи.
  2. Ремонт приміщення. Перевірте проводку, пожежні сигналізації, роботу сантехніки. Безпека відвідувачів, персоналу – на першому місці. За необхідності, замініть вікна, двері. Займіться покриттям стін в тренажерних залах. Обирайте матеріали безпечні для людей, приємні для очей. Забезпечте опалення зимою. Комфортний заклад приваблює відвідувачів.
  3. Закупіть обладнання. Знову ж таки, важлива безпека. Краще придбайте нові тренажери, нехай не таких відомих марок. Не купуйте старі брендові тренажери. Таке обладнання виглядає непривабливо, не впишеться в інтер’єр нового фітнес клубу, не завжди безпечне.
  4. Вирішіть юридичні питання.
  5. Підберіть персонал. Головний працівник фітнес клубу – тренер. Менеджерів, адміністраторів, бухгалтерів, директора обирайте не менш ретельно.
  6. Заохотьте перших клієнтів. Клуб готовий. Залишається зробити його відомим серед населення.

ULTRA – допомога на старті, підтримка у роботі

Автоматизація процесів допомагає кожному співробітнику фітнес клубу, приносить користь персоналу та клієнтам.

Керівник. Контролює дії, переміщення, об’єм роботи, присутність співробітників у тренажерній залі. Планує графік роботи тренерів. Визначає більш прибуткові послуги, відповідальних працівників. Оцінює показники рентабельності.

Рецепціоніст, адміністратор, менеджер. Швидко та організовано знаходить у базі даних за допомогою ідентифікації через карту Ультра. Планує розклад занять.

Тренер. Отримує інформацію про час, кількість відвідувачів. Знає розпорядок занять. Планує роботу, розподіляє силу.

Бухгалтер. Програма для фітнес клубу дозволяє вести документальний облік.

Клієнт. Легко купує абонемент, просто записується на тренування.

Переваги Ultra

Важливо зі старту працювати з якісним програмним забезпеченням. Коли проект стане розвиненим, мережа розшириться – управління вже буде в руках власника.

Ultra Фітнес – це:

Зручно. Технічна підтримка навчить персонал користуватись програмою. Програма швидко інтегрується з сучасним обладнанням. Є мобільна версія додатку.

Безпечно. Ultra Фітнес – ліцензійна програма без вірусів.

Доступно. Працює безкоштовна демо-версія. Збільшений прибуток окупає вартість програми. Ціна доступна навіть на старті.

Ultra Фітнес допоможе розвинути бізнес!

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com