Головна > Статті > Збільшення прибутку з програмою для готелів Ultra

Збільшення прибутку з програмою для готелів Ultra

программы для гостиничного комплекса

Управління готелем – справа комплексна і часто охоплює відразу кілька напрямків. Ними можуть бути: надання спальних номерів, організація харчування, дозвілля, проведення заходів. Менеджмент кожного з цих напрямків має свої особливості починаючи зі стандартів якості та управління персоналом, закінчуючи формуванням і реалізацією стратегії розвитку.

На сьогоднішній день ручне управління згаданими процесами вже не дозволить вашому бізнесу вийти в ТОП або залишатися на рівні конкурентоспроможного підприємства. Для того, щоб все це у вас було, наша компанія розробила спеціалізовану програму автоматизації ULTRA Готель.

Які напрямки охоплює автоматизована програма ULTRA Готель і чи підійде вона саме вам?

Наше програмне забезпечення точно підійде для вашого бізнесу, оскільки при його розробці ми враховували специфіку різних видів закладів, що надають послуги з проживання та побутового обслуговування. Серед них: готелі, хостели, бутік-готелі, санаторії, бази відпочинку, апартаменти, шале, ботелі, кемпінги і навіть круїзні лайнери.

Використовуючи програму ULTRA ви зможете максимально раціонально спланувати свій день і не відволікатися на зайві справи, які, завдяки їй, будуть успішно автоматизовані. У підсумку ви отримаєте:

  • постійний контроль за завантаженістю номерного фонду;
  • якісне та швидке обслуговування клієнта на рецепції;
  • онлайн-моніторинг наявності фінансових коштів і товарних залишків;
  • забезпечення в межах однієї системи зв’язку між спеціальним обладнанням, таким як сканер штрих-кодів, електронні замки, принтер з чеків та іншими елементами;
  • об’єднання на єдиній взаємопов’язаній платформі роботи всіх підрозділів готельного комплексу;
  • можливість друкувати необхідні документи з логотипом вашого закладу.

Все вище перераховане – далеко не повний список переваг, які надає автоматизація готелю для свого власника. Для більш чіткого уявлення про що йде мова, пропонуємо ознайомитись з оцінкою нашої роботи одного з наших клієнтів.

З вуст нашого клієнта про користь, яку приносить програма для готелю компанії ULTRA

Купуючи у нас програму автоматизації, ви отримуєте в нашій особі постійного партнера для свого бізнесу. Ми систематично забезпечуємо вас актуальною профільною інформацією, вирішуємо, якщо є потреба, в режимі онлайн ваші проблеми з роботою системи, консультуємо як користуватися системою. Одним словом, ми активно підтримуємо контакти з нашими клієнтами і надаємо повну підтримку роботи програми.

Наприклад, один з наших замовників – директор заміського готельного комплексу “Гостевія”, під час інтерв’ю висловив особливу подяку нашій компанії за допомогу в налаштуванні обладнання на початковому етапі роботи закладу. Проведена автоматизація готелю і ресторану, за його словами, дозволяють на сьогоднішній день використовувати в роботі нові технології, в тому числі картки для ресторану і електронні ключі в готелі. Всі дані знаходяться в програмі, що дозволяє за допомогою однієї картки відкривати будь-який замок. Це істотно покращує якість обслуговування і зручно як для гостей, так і для персоналу готелю.

І таких позитивних відгуків про наше програмне забезпечення вже тисячі! Автоматизована програма для готелю ULTRA, при своїй абсолютній ціновій доступності, в рази покращує управлінські процеси компанії і, як результат, збільшує її прибутковість.

Швидше приєднуйтесь до наших успішних замовників і ваші справи точно підуть вгору!

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com