Головна > Статті > Програма для фітнес клубу від ULTRA

Програма для фітнес клубу від ULTRA

програма для финтес клуба

Програма автоматизації ULTRA забезпечує ефективну оптимізацію всіх процесів управління фітнес-клубами. Головна робота на рецепції в таких закладах зосереджена на створенні розкладів занять. При запуску програми менеджер матиме доступ до вікна вибору: карта клієнта, візити, розклад, зміни, журнал розкладу, касові операції та багато іншого.

Для планування роботи закладу необхідно обрати пункт “Розклад занять”. Вам відкриється вікно з даними, де ліворуч буде знаходитися перелік видів спорту, в центрі – місця залу, а праворуч – календар. Ви можете переміщатися по датах, виділяючи їх в календарі, а також переглядати розклад за певний період. Календар легко налаштовувати під індивідуальні потреби, наприклад, за замовчуванням в календарі відображається поточний місяць, але легко можна налаштувати для відображення кілька, протягнувши нижнє поле календаря вниз по сторінці.

Клацнувши на один з пунктів переліку видів спорту, відкривається вікно з розкладом тільки на дану категорію. Щоб додати розклад необхідно вибрати інтервал часу та натиснути правою кнопкою миші, а потім “Додати”. Перед вами з’явиться редактор занять, в якому можна встановити дату початку та закінчення заняття, вибрати тренера, приміщення та максимальну кількість клієнтів. Окрім того, можна відразу вказати, чи буде це групове або індивідуальне заняття, при необхідності, можна копіювати вже створені. Копіювання дозволяє заощадити час на виконанні стандартних завдань, що повторюються, плануючи їх на перед. Дію можна запланувати на будь-який час, на один або кілька днів, а також вказати кількість копій.

Робота з клієнтом здійснюється в картці клієнта. В редакторі можна створювати нових або знаходити вже існуючих. Перед вами з’явиться вікно з різною інформацією: ПІБ клієнта, документи, фото, адреса, сальдо, а також відвідуваний курс, його тривалість, кількість вже відвіданих та майбутніх тренувань. Програмне забезпечення працює із зчитувальним обладнанням, клієнтів можна знаходити за допомогою клубної картки зі штрихкодом. Кожному буде присвоєно індивідуальний номер шафки, шукати який також можна за допомогою ULTRA.

Щоб продати клієнтові пакет послуг, потрібно натиснути на кнопку “Продати пакет”. У новому вікні вибирається найменування пакету та період. Ціна за пакет послуг визначається автоматично. Для того, щоб відзначити візит клієнта потрібно клацнути на кнопку “Перейти на візит”. Активний пакет буде підсвічуватися зеленим кольором, а неактивний – червоним. Щоб додати клієнта в список присутніх на занятті, потрібно натиснути кнопку “Відкрити розклад”. Вибору будуть доступні тільки ті приміщення, які передбачені придбаним пакетом. Скасувати візит можна одним натисканням кнопки миші. Важливо відзначити й те, що програмою передбачена можливість використання групових пакетів. Це дуже зручно, оскільки послугою можуть користуватися кілька клієнтів одночасно. Більше того, існує можливість надавати відвідувачам додаткові послуги – їжа та напої. Для здійснення цього, перейдіть у “Фронт ресторану”. Швидко оплатити рахунки можна, натиснувши кнопку “Автооплата”.

Менеджер може зупинити дію абонемента на певний період часу. Активується абонемент автоматично по закінченню зазначеної кількості днів.

Программа для фитнес центра ULTRA надає детальну статистику про кількість відвідувачів, проданих пакетах послуг та багато іншого. Ви зможете відстежити ефективність кожного заходу. Автоматизація спортивного клубу збільшує продуктивність закладу вже через кілька тижнів роботи.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com