Головна > Статті > Функції автоматизації торговельних закладів

Функції автоматизації торговельних закладів

автоматизація брендових магазинів
Заклади торгівлі вже звично заполонили перші поверхи житлових будинків по всій країні і попит на них стимулює будівництво все нових і нових торгових центрів. Як не загубитися власнику торгової точки і утримувати конкурентні позиції на ринку? Для вирішення цього завдання компанія ULTRA пропонує свою розробку – автоматизація звіту магазину за допомогою спеціалізованої програми ULTRA Магазин.

Які переваги дає автоматизація бізнес-процесів у торгівлі?

Мета такого нововведення – підвищити ефективність управлінських процесів і оперативне вирішення поточних менеджерських завдань на вашому підприємстві. На практиці вже тисячами наших клієнтів доведено, що проведення цієї роботи веде за собою збільшення прибутку і підвищення рентабельності організацій, в тому числі, в сфері торгівлі.

Програмне забезпечення для магазину компанії ULTRA дасть вам можливість:

 • підвищити швидкість і якість обслуговування покупців
 • позбутися зайвих, раніше існуючих, розтрат
 • залучити нових клієнтів
 • розробити і впровадити різноманітні дисконтні багаторівневі програми
 • систематизувати ведення фінансів і товару
 • отримувати актуальну галузеву та управлінську інформацію

ULTRA Магазин – реальна альтернатива екселівським табличкам і зошитам для ведення щоденного обліку суб’єкта торгівлі. І головне – максимально ефективна, прибуткова альтернатива.

Для яких типів торгових закладів підходить автоматизований комплекс ULTRA Магазин?

Це програмне забезпечення розроблене для будь-якого типу торгових об’єктів. Нашими користувачами є власники багатопрофільних магазинів в спальних районах, зоомагазинів, магазинів і невеликих торгових відділів, що продають біжутерію, будівельні матеріали, побутову хімію, квіти, різноманітні сувеніри і ще багато чого іншого. Великою популярністю розробка користується серед продуктових магазинів і маркетів, бутиків.

Якого б розміру або спрямування не була ваша торгова точка, автоматизація за допомогою нашої системи можлива.

Які операції дає можливість здійснювати рекомендований нами програмний софт для магазину?

Ця програма максимально проста для її користувача. Вона має інтуїтивний інтерфейс, що дозволяє освоїти її за дуже короткий час. Крім цього, у неї є ряд переваг і приємних технічних деталей, які роблять щоденну роботу легкою і керованою. Ось основні з них:

 • технологія працює на різних пристроях;
 • передбачає інтеграцію зі сторонніми сервісами;
 • підтримує штрих-коди, артикули, найменування;
 • допускає прийом різних видів платежів;
 • дає можливість здійснювати контроль товарних залишків в режимі онлайн;
 • дозволяє ідентифікувати клієнта за карткою;
 • забезпечує використання програм лояльності до клієнтів – від простої знижки до нагадування про покупку або привітання з днем ​​народження.

Окремо хочеться відзначити наявність цілодобової клієнтської підтримки, за допомогою якої ви впораєтеся з будь-якими можливими питаннями і оперативно вирішите всі проблеми.

До всього іншого, автоматизація звіту магазину надає для менеджерів хорошу аналітичну базу – це різноманітні звіти, пошук товарів у розрізі дат, контроль заборгованості, обсяги реалізації за групами товарів, поточна націнка, а також активність клієнтів.

Якщо ж ви все ще сумніваєтеся в необхідності автоматизувати свої управлінські та торгові процеси, пропонуємо вам завантажити з нашого сайту безкоштовну версію ULTRA Магазин. Про те, як користуватися цим комплексом для автоматизації наочно показано на нашому ютуб-каналі, який так і називається – Ultra.

Використовуйте наше програмне забезпечення для магазину чи будь-якого іншого торгового закладу і починайте продавайте більше!

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com