Головна > Статті > Що дає система автоматизації ресторану для його власника

Що дає система автоматизації ресторану для його власника

системи автоматизаціх пицерії
Заклади громадського харчування для сучасної людини представляють важливий інтерес, а їх щоденне відвідування для багатьох абсолютно буденна справа. Ми дуже зайняті для того, щоб готувати трапезу кожен день, але, не дивлячись на це, прагнемо забезпечити свій організм якісними продуктами харчування.

Серед великого розмаїття місць, де можна поїсти, більшість людей вважають за краще бути вірними якомусь одному з них. Адже це зручно, коли все влаштовує – меню, час обслуговування, місце розташування, відношення офіціантів до своєї роботи. Навіщо щось міняти, коли все подобається? Але варто тільки кілька разів не задовольнити побажання клієнта, і ви ризикуєте “віддати” його конкурентам, які, напевно, готові теж надати непогані послуги.

Автоматизована програма для бізнесу – ваш надійний помічник

Існують різні маркетингові прийоми для того, щоб залучити нових споживачів в ваш бізнес або утримувати інтерес до нього вже існуючих. Але вони нічого не вартуватимуть, якщо заявлена ​​стратегія просування не буде підкріплена реально хорошим конкурентоспроможним продуктом і ваші бізнес-процеси не будуть професійно організовані.

Саме для цього нами була створена програма для бізнесу ULTRA Ресторан, яка може бути задіяна в будь-якому виді закладів. З її допомогою може бути проведена автоматизація піцерії, бару, кафе, ресторану, анти-кафе, пабу, нічного клубу, кондитерської, пекарні, їдальні, служби доставки їжі, фуд-треку, фуд-кортів або інших закладів, що мають справу з обслуговуванням.

Дана система автоматизації зробить управління ресторацією простим і раціональним процесом, а саме:

  • виключить можливість зловживань з боку працівників і розмежує їх повноваження в залежності від виробничої необхідності;
  • дасть можливість вносити нововведення в меню кількома кліками;
  • надасть поточну інформацію про роботу кожного співробітника, а також про наявність товарних і фінансових запасів;
  • структурує клієнтську базу з урахуванням дисконтних програм;
  • автоматизує тарифікацію перебування клієнтів для більярдних і антикафе;
  • спростить підготовку до заходів за попереднім замовленням.

Крім того, нами розроблений і мобільний додаток для зручності безперервного обліку бізнес-процесів незалежно від того, де ви знаходитесь. Він доповнює основну програму і може бути використаний як “Мобільний офіціант”.

ULTRA Кухар – приємне доповнення до основної програми

Завдання, які повинна вирішувати програма для бізнесу в сфері громадського харчування, мають свої особливості. Тому, додатково до основної програми ULTRA Ресторан, ми розробили модуль ULTRA Кухар. Він доступний і для спеціалізованих терміналів, і для звичайних планшетів з операційною системою Windows.

З його допомогою ефективно координується робота кухні і залу. Всі замовлення клієнтів структуруються в програмі і своєчасно скеровуються на кухню. Блокноти і ручки, а також постійне “курсування” офіціантів на кухню для передачі інформації, стають абсолютно непотрібними. Це істотно спрощує роботу кухонного персоналу і забезпечує швидку видачу замовлень відвідувачам.

Будьте лідерами – автоматизуйте свій бізнес вже сьогодні

Ваші конкуренти, як і ви, активно працюють над підвищенням своєї привабливості в очах клієнтів. І в цьому змаганні автоматизація управлінських процесів за допомогою нашого програмного забезпечення стане вигідною конкурентною перевагою для вашого бізнесу.

Наша мета – не просто автоматизація піцерії, ресторану чи будь-якого іншого закладу, а отримання вами конкретних фінансових дивідендів від її впровадження.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com