Головна > Програма для магазинів > Iнтернет-магазини

Програма ULTRA для інтернет-магазину


ab 59 EUR/Monat

ULTRA для інтернет-магазинуAutomation of stores

Для злагодженої роботи інтернет-магазину необхідна єдина інформаційна база, з якої співробітники можуть в будь-який момент отримати інформацію про наявність товару, його кількості чи про історію замовлень клієнта.

Це допомагає уникнути непорозумінь між складом і офісом, підвищує якість обслуговування. Компанія ULTRA розробила спеціальний продукт для вирішення цього завдання.

У програмі ULTRA для інтернет-магазину передбачені такі можливості:

 • формування бази товарів і співробітників;
 • генерація прайс-листів;
 • складання калькуляційних карт;
 • вести облік товару і фінансів;
 • впровадити дисконтні системи;
 • підвищити якість обслуговування.

Демо-версія програми для інтернет-магазинівultra store

Компанія ULTRA надає цілодобову клієнтську підтримку, що дає можливість оперативно вирішувати всі ваші питання.

Програму ULTRA використовують в інтернет-магазинах різної спеціалізації. Для магазинів одягу та взуття вона зручна тим, що можна внести асортимент кольорів і розмірів для кожної товарної позиції. Наше ПЗ підходить для всіх напрямів торгівлі: меблів, побутової хімії, продуктів харчування, техніки, дитячих іграшок та іншого. Купуючи програму, ви отримуєте супровід служби підтримки і можливість налаштування софту індивідуально для вашого бізнесу.

Функціонал програми ULTRA для інтернет-магазинуultra store

ПЗ ULTRA передбачає інтеграцію з системою CRM, що дозволяє використовувати IP-телефонію. Також є можливість ідентифікувати клієнта за карткою, задавати правила націнок і знижок, приймати платежі різних видів і відправляти рекламні розсилки по E-mail або через SMS. Клієнту можна нагадати про покупки або просто привітати з днем народження.

Основні функціональні можливості програми:

 • Управління торгівлею. Можна створювати і оплачувати або відкладати рахунки, додавати в них товар, прочитавши його штрих-код за допомогою сканера. Сума рахунку розраховується автоматично з урахуванням знижок і нарахованих бонусів.
 • Автоматизація обліку товарів і фінансів. Залишки продукції можна контролювати в режимі онлайн, як і розрахунок з постачальниками, надходження коштів від клієнтів. Наявність бази клієнтів економить час і витрати праці в порівнянні з веденням паперової документації.
 • Контроль бізнес-процесів за допомогою додаткових модулів ERP. У будь-який момент часу є доступ до актуальної статистики: можна подивитись обсяги реалізації за групами товарів, активність клієнтів, стан заборгованостей і фінансові звіти по датах. Ця інформація допомагає регулювати закупівлю і виявляти напрямки, в яких потрібно активізувати робочі процеси.
 • Моніторинг ключових показників ефективності (KPI) дозволяє відстежувати результативність роботи персоналу і ефективність витрачених зусиль.
 • Додавати в рахунок товарних позицій за допомогою сканера штрих-кодів або за допомогою пошуку за артикулами.
Програма працює з різними видами пристроїв.

Завантажити пробну версію програми для інтернет-магазинуultra store

Щоб ознайомитись з програмою, оцінити її переваги, завантажуйте безкоштовну демо-версію на нашому сайті. Ви також можете замовити безкоштовну консультацію або навчання при придбанні софта.

Компанія ULTRA надає цілодобову клієнтську підтримку, що дає можливість оперативно вирішувати всі ваші питання.

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Корисні статтіКорисні статті

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 20 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 9-19 без вихідних Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 9-19 без вихідних Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com