Головна > Статті > Переваги автоматизації фітнес клубів

Переваги автоматизації фітнес клубів

автоматизация фитнес клуба
У сучасному світі конкуренції та інновацій процес управління бізнесом вимагає постійного покращення та впровадження нових підходів до організації роботи. Це напряму пов’язано з отриманням очікуваних доходів, забезпеченням розвитку бізнесу, а для деяких кампаній – життєвою необхідністю для того, щоб втриматися на плаву.

Конкуренти не сплять

Автоматизація фітнес клубів вже перестає бути конкурентною перевагою, вона стає необхідністю, фактором, без якого спортивним клубам складно відчувати себе впевнено на ринку спортивних послуг. Відкриття нових фітнес-центрів, розвиток і поява нових напрямків в спорті – все це стимулює підвищення якості пропонованих послуг і обслуговування своїх клієнтів спортивними закладами.

Також слід враховувати, що сьогодні більшість українців не ставлять захоплення спортом в пріоритет. Це пов’язано, в значній мірі, з невисоким рівнем статків громадян. Але навіть за цих умов в Україні продовжує функціонувати більше 500 фітнес клубів, які конкурують один з одним за залучення потенційних клієнтів або утримання вже існуючих. Конкуренція стає жорсткішою, автоматизація пропонованих послуг стає все затребуванішою.

У боротьбі за потенційного клієнта неможливо перемогти сьогодні, ведучи паперові реєстри і переписки. Проводити аналіз ефективності такої кампанії є тривалим і витратним процесом. Відповідно, і результати аналізу можуть втрачати свою актуальність і передувати неправильним управлінським рішенням.

Не враховувати, що автоматизація фітнес центру – один з основоположних процесів його управління, значить підвищувати ризик стати аутсайдером на ринку та програти своїм конкурентам. На жаль, не всі бізнес-проекти на практиці стають успішними. До закриття спортивних клубів часто призводить неякісний менеджмент, що не дає можливість забезпечити постійний потік клієнтів. Навіть найвигідніше місце розташування і дорогий інвентар не компенсують вимогливому відвідувачу повільне обслуговування або відсутність зручних для нього клієнтських програм.

Які переваги дає програма ультра фітнес

Зниження вартості послуг для клієнта і паралельне підвищення рентабельності організації є обов’язковими факторами успіху будь-якого фітнес-центру сьогодні. Це вимагає ретельного аналізу великої кількості показників, за якими оцінюється ефективність його роботи. В наш час інтенсивного розвитку технологій і інновацій така робота може і повинна бути автоматизована.

Саме таку ціль переслідує розроблена нами програма ультра фітнес, яка пропонує просте рішення вищеописаних завдань. Її мета – оптимізація процесів управління вашого фітнес-клубу. Це повна автоматизація послуг для ефективного управління і отримання прибутку. Впровадивши її, ви поліпшите роботу адміністратора на рецепції, зменшите час на обслуговування клієнтів, забезпечите контроль за всіма процесами в організації.

Ультра фітнес – ефективний інструмент для зниження адміністративних витрат вашого бізнесу і забезпечення високого рівня його рентабельності. Адже ми не можемо контролювати таку категорію витрат як зростаючі ціни на інвентар і обладнання, комунальні послуги, орендну плату. Але надходження коштів у фітнес-клуб повинно бути стабільним, щоб забезпечувати як покриття витрат, так і розвиток бізнесу в цілому. Рішення тут однозначне – автоматизація фітнес-клубів вже сьогодні, поки конкуренти не випередили вас і не зайняли вашу нішу. Якщо ви керівник клубу або особа, відповідальна за організацію його роботи, пам’ятайте, прийняття правильного і своєчасного управлінського рішення – це успіх вашого підприємства.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com