Головна > Статті > ULTRA система управління готелями

ULTRA система управління готелями

программы автоматизации отелей

XXI століття – століття прогресу та нанотехнологій. Звісно ж, це не могло обійти і готельний бізнес, який завжди буде користуватися популярністю.

Всім добре відомо, що слово “автоматизація” має досить позитивне значення, але чи виправдовує воно всі надії, коли мова йде про управління готелями? Давайте в цьому розберемося.

Колись давно люди багато працювали фізично, зараз – розумово. А все чому? Тому що, лінь – це рушійна силу прогресу. Хіба не так? Звісно ж, це правда і в цьому немає нічого поганого. Адже, добре попрацювавши одного разу власною головою, можна значно покращити своє життя.

Говорячи про автоматизацію управління готелями – це використання сучасних технічних рішень в готельному бізнесі. Для того, щоб зрозуміти всі переваги програми, варто співставити факти. Що ж, розпочнемо?

До “автоматизації”

Давайте трішки зазирнемо у минуле, а точніше поглянемо на роботу в готелях ще декілька років тому, як це було без автоматизації готельного бізнесу. А було ось як: людина приїздить у незнайоме місто на відпочинок або по справах, причому номер вже заброньований, але в готелі на подорожуючого чекає неочікувана звістка, що сталася помилка і йому знову доводиться проходити всі етапи поселення в номер (добре, якщо вільний номер існує), потім людина заповнює всі необхідні документи і чекає на той час, коли вже можна буде просто відпочити з дороги. Ніби то, нічого поганого, але і хорошого мало.

А зараз пропонуємо поглянути в сьогодення…

Після “автоматизації”

Відтепер відпочинок – це лише приємне проведення часу, адже всі організаційні питання вирішуються швидко і легко завдяки автоматизованій системі управління готелей. Помилок і бути не може, тому що система працює точно на 100%, всі дані вносяться в документ і один номер повторно ніхто не забронює. Погодьтеся, так набагато зручніше.

А все це завдяки автоматизованій системі управління готелями ULTRA. Готель, яка допоможе Вам назавжди забути про блокноти для реєстрації відвідувачів, натомість навчить вас іти в ногу з часом. Всі ми люди і нам властиво помилятися та забувати, але далеко не всі помилки можуть пробачити на роботі. В такому випадку значно краще довіритися системі, особливо, коли ми маємо на увазі різноманітні банківські операції, які вважаються невід’ємною частиною готельного бізнесу.

Автоматизація готельного бізнесу – це злагоджена робота всіх підрозділів: починаючи з обслуговуючого персоналу, закінчуючи керівниками.
Саме автоматизована система управління готелями допомагає отримувати насправді актуальну інформацію про майбутні поселення і завантаження на теперішній момент, про кількість заброньованих номерів та всі платіжні операції. Також можливо набагато краще керувати готелем, якщо автоматизувати процес поселення гостей, а для друку денних звітів, мати доступ до архіву всіх рахунків.

Щодо обслуговування в готелях, воно також автоматизовано. Завдяки програмі, можна безпомилково контролювати роботу служби покоївок і слідкувати за використанням побутової хімії, а також витрачених на це коштів.

Процес управління готелем насправді нелегкий, тому що одній людині чи навіть групі людей просто неможливо бути в курсі всього, що відбувається, тому автоматизація готельного бізнесу – це те, що потрібно. Варто зауважити, що програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

Що ж, на завершення хотілося б зазначити, вибравши автоматизовану систему управління готелем ULTRA, Ви точно зможете підвищити ефективність роботи кожного співробітника, тим самим, налагодивши процес управління готелем.

Вибір за Вами!

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com