Головна > Статті > Програми для кафе від ULTRA

Програми для кафе від ULTRA

програма для автоматизації кафе

Використовуючи ULTRA – програмне забезпечення для автоматизації бізнесу, тепер можливе швидке та легке керування рестораном або кафе. Для входу в програму потрібно скористатися спеціальною пластиковою карткою. Окрім того, передбачена можливість відкриття софта для бізнесу за допомогою введення пароля або пін-кода. Відразу ж після цих дій з’явиться вікно з різною інформацією.

Увійшовши в систему автоматизації кафе та ресторанів, перше, що необхідно зробити – відкрити зміну. У правому нижньому куті можна побачити відповідну кнопку, активація якої веде до переліку змін: бар, кухня, каса. Одним кліком мишки зміни відкриваються та закриваються. Для роботи з рахунками потрібно натиснути на кнопку “Фронт”, де створюється новий рахунок та вбивається замовлення. Ви можете вибрати столик та кількість місць, використовуючи карту залу. Зайняті столики виділяються іншим кольором або закресленням. Прив’язка рахунку до столика здійснюється при натисканні на кнопку “Столик”.

Товарні позиції знаходяться праворуч таблиці замовлень. Меню закладу може бути зображено у вигляді картинок, систематизованих по групах. Клікнувши на відповідну товарну позицію, страва додається в таблицю, де вказано артикул, найменування, кількість, ціна за одиницю та загальна сума страв під одним артикулом. Кількість товарних позицій легко змінюється за допомогою калькулятора, а сума рахунку розраховується автоматично. У разі помилкового додавання товарної позиції, її можна легко видалити, помітивши цю позицію та натиснувши кнопку “Видалити”. Вверху вікна можна побачити загальну суму замовлення, номер, а також столик.
До кожної страви можна додавати модифікатори, наприклад, морозиво з різними топінгами. Клацнувши по найменуванню страви, виберіть необхідні добавки. Цей процес можна виконати для будь-якої товарної позиції в меню. Після створення замовлення потрібно натиснути на кнопку “Замовлення”. Це означає, що страва відправляється на кухню на приготування. Автоматично буде виведений чек з датою замовлення, підрозділом (бар \ кухня), клієнтом та столиком, замовленими стравами.

Натиснувши кнопку “Оплатити”, перед Вами з’явиться вікно оплати. Загальні та клієнтські знижки розраховуються автоматично, також є можливість вказати клієнта (власник, персонал, постійний відвідувач і т.п). При друку відмови сума рахунку оновлюється автоматично. Під час розрахунку клієнта можна роздрукувати попередній та підсумковий рахунок. Кнопка “Пречек” для друку попереднього рахунку. Постійні клієнти, які мають пластикову картку закладу, обов’язково показують її касиру. Це прискорить процес оплати, окрім того, карта зберігає дані про її власника, а також можливі знижки від закладу. Оплатити рахунок можна кількома способами:
готівкою, карткою, банківським переказом, бонусами. Більше того, існує можливість розподілу суми замовлення за типами оплати, тобто здійснити оплату декількома способами одночасно.

Натиснувши кнопку “Чек”, відкриється калькулятор для розрахунку грошей, що залишилися. Спершу потрібно ввести суму, сплачену клієнтом. Після натискання “Ок”, здача автоматично з’явиться в новому вікні. Всі виконані дії зникають з поля зору співробітника, але надійно зберігаються в базі даних програми. Замовлення можна скасувати, вказавши при цьому причину. Скасовані товарні позиції відображаються перекресленими та не зараховуються в підсумкову суму замовлення.

Як бачите, системи автоматизації кафе ULTRA прості в застосуванні, але здатні значно спростити та прискорити роботу персоналу.

Схожі статтіSimilar articles

про нас говорять customers

про нас говорять - Анжела Програти відео
Анжела
Продавець магазину "Big Red Box"
Що для нас ULTRA? Це можливість вести облік без використання безкінечних зошитів та журналів. Враховуючи великий асортимент нашого магазину, ULTRA - це найкраще рішення.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Альона Програти відео
Альона
Адміністратор закладу мережі ресторанів "ChiliPizza"
Нові та цікаві рішення і смачна кухня - все це про нас. Компанія ULTRA дала нам ще одну можливість здивувати наших клієнтів. ULTRA Mobile - це можливість бути на крок попереду.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Програти відео
Тетяна
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "Клеопатра"
Ми цінуєм своїх гостей та партнерів, і саме тому обрали програму ULTRA. Все чітко, швидко та зрозуміло. І якщо виникають питання - ULTRA завжди поряд, адже партнери компанії працюють по всій Україні.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Анна Програти відео
Анна
Адміністратор "Капу$та Club"
Мені, як адміністратору, важливо тримати роботу закладу під контролем. ULTRA дає мені цю можливість. Також наші клієнти задоволені депозитною системою та турнікет-контролем, адже тепер нічого не заважає їм гарно проводити час.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Вікторія Програти відео
Вікторія
Адміністратор фітнес-клубу "Еллада"
Працюємо з ULTRA з самого відкриття і дуже задоволені своїм вибором. Працювати з програмою легко і зручно, є вся необхідна інформація. Наші клієнти задоволені обслуговуванням.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олена Климчук Програти відео
Олена Климчук
Директор ресторану "Арталь"
Ми лише готуємось до відкриття, але вже потурбувались про якісне програмне забезпечення для закладу. Звичайно, ми обрали ULTRA, адже лише вони запропонували нам нове рішення для покращення якості обслуговування.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ірина Програти відео
Ірина
Адміністратор ресторану "Ной"
Ми впевнились, що ULTRA значно покращує рівень обслуговування. Програма дійсно працює і нам це подобається.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Програти відео
Сергій
Системний адміністратор фітнес-центру "Нова будова"
Я, як системний адміністратор, в першу чергу оцінюю технічні характеристики програмного забезпечення та його надійність. ULTRA - це якісна та легка в обслуговуванні програма, яку я можу рекомендувати для використання у фітнес-центрах та інших закладах.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Ольга Федоряк Програти відео
Ольга Федоряк
Адміністратор фітнес-центру "Нова Будова"
У нас дуже велика кількість клієнтів, тому ULTRA стала справжнім помічником. Клієнти отримують швидке та якісне обслуговування, працівники - зручність у роботі та усю необхідну інформацію. І все це завдяки ULTRA.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Роман Програти відео
Роман
Управляючий кафе "Мрія Козака"
Працюємо з ULTRA вже не перший рік, і цілком задоволені роботою програми. Обслуговування пришвидшилось, працювати зручно, а я, як керівник, отримую усю необхідну інформацію у декілька кліків.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Микола Безкоровайний Програти відео
Микола Безкоровайний
Директор комплексу "Гостевія"
Разом з ULTRA ми не лише опановували роботу з програмним забезпеченням, а й налаштовували усе обладнання. Нові технології вивели наш заклад на новий рівень, і це помічаємо не лише ми, а й наші клієнти.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Марина Деркач Програти відео
Марина Деркач
Менеджер арт-пабу "Вeer&blues"
Ми - молодий заклад і працюємо з ULTRA з відкриття. Це програмне забезпечення з перших днів отримало схвалення не лише від офіціантів, а й від бухгалтерів, адже аналітична частина програми дуже допомагає їм у повсякденній роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Євгенія Програти відео
Євгенія
Офіціант тратторії "Terra Mare"
Моє знайомство з ULTRA розпочалось з перших днів роботи на тратторії. Програма виявилась дуже зручною та мала багато переваг у порівнянні з її аналогами, з якими мені доводилось працювати раніше.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Олексій Програти відео
Олексій
Адміністратор гот.-ресторанного комплексу "У Домінікана"
Наш заклад висловлює велику подяку колективу ULTRA за створення такого програмного рішення. Програма дуже допомагає в роботі як офіціантам, так і бухгалтерам. Якщо виникають питання, ми звертаємось до компанії "Ален", партнера ULTRA у нашому регіоні, і все вирішується в найкоротший термін.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Віта Вегера Програти відео
Віта Вегера
Бухгалтер ресторану "ЛяМажор"
Для мене, як бухгалтера закладу, в першу чергу важлива точність програми та можливість в будь-який момент отримати повну інформацію про стан справ. За допомогою ULTRA я формую звітність для керівництва та для поточного аназілу роботи закладу.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Тетяна Россадюк Програти відео
Тетяна Россадюк
Керуюча фітнес-центру "Нова Будова"
Я - керівник фітнес-центру "НоваБудова", і мені важливо контролювати усі сфери діяльності нашого закладу. Тому вибір програмного забезпечення ULTRA став для мене найкращим рішенням цього завдання. Я рекомендую усім нашим партнерам комплекс ULTRA як надійного помічника в роботі.
программа автоматизации ULTRA
про нас говорять - Сергій Степанов Програти відео
Сергій Степанов
Менеджер піцерії "Моменто"
Працюємо з програмою з 2009 року. Вона дає можливість детально аналізувати діяльність всього закладу. Нам порадили цю програму, ми її подивились і вона нам підійшла. ULTRA - це запорука нашого успіху.
программа автоматизации ULTRA

Про насabout us

Компанія ULTRA ― сучасний розробник програмних рішень для закладів торговельно-розважальної сфери. Більш ніж 17 років на ринку спеціалізованого програмного забезпечення і знання національної специфіки дозволяє нам надавати послуги на найвищому рівні.

Знання національної специфіки обліку та світових стандартів сервісу дозволили створити унікальну систему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм. Наші програмні рішення допомагають упорядкувати внутрішній облік закладів і значно поліпшити якість обслуговування. Завдяки дилерській мережі і партнерам, програмний комплекс ULTRA доступний кожному незалежно від місця розташування.

0

років досвіду

0

проектів

0

користувачів

0

годин підтримки

Контактиcontacts

Залишились запитання? Напишіть нам!


2060 E spruce Ave, Fresno, CA 93720, USA

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

ul. Kasprzaka 29/31, Warszawa, Polska

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Провулок Цегельний, 1, м. Тернопіль, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

Проспект Миру, 99, м. Хмельницький, Україна

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 мікрорайон, 8А, м. Аксай, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18

5 вул. Толе би, 291/1, г. Алмати, Казахстан

Час роботи Технічна підтримка: 24/7 Відділ продажу: пн-пт 9-18
Вгору
Компанія ULTRA
+38 (067) 3838180 +38 (044) 3613370 https://www.facebook.com/UltraITSolution/ https://www.youtube.com/channel/UC88bqXJkgCMjRKUvWhqHbKQ sales@ultra-company.com support@ultra-company.com